Залишилося 9 днів, щоб підписати петицію щодо порятунку річки Рось

Фото зі сторінки у фейсбуці Галини Добровольської

Фото зі сторінки у фейсбуці Галини Добровольської

в Новини

Дев’ять днів залишилося для збору підписів під петицією щодо порятунку річки Рось, яка зареєстрована на сайті президента. Наразі проголосували лише понад 8 тисяч осіб з необхідних 25.

Автор петиції Владлен Ковтун відзначає, що після перемоги України, проблеми екології стануть чи не найпершочерговішими, тож про їх вирішення потрібно подбати вже зараз.

– Річка Рось чи не найбільше уособлює катастрофічну сукупність усіх наболілих проблем таких водних об’єктів. Її басейн розташований на території чотирьох областей – Вінницької, Житомирської, Київської і Черкаської. Її води дають життя близько 500 тисячам мешканців Білої Церкви, Умані, Корсунь-Шевченківського, Богуслава, інших міст, кількох сотень сіл, селищ забезпечують роботу близько трьох тисяч підприємств промисловості, сільського та рибного господарств. На ній споруджено більше двох тисяч ставків, тринадцять малих гідроелектростанцій, – ідеться в петиції.

Тож автор петиції пропонує розробити проєкт порятунку річки Рось з подальшим його використанням для відновлення водності всіх рік України та їх приток.

Підписати петицію можна ТУТ.