«Замість обіцянок кінця епохи бідності настала епоха злиднів та виживання» — у черкаській «ЄС» прокоментували рік президентства Зеленського

в Новини

Зі сцени – в політику. Рік тому – 20 травня 2019 року – Володимир Зеленський склав присягу і став шостим президентом України. Сьогодні, через 12 місяців президентства Зеленського, представники партії «Європейська Солідарність» зібралися аби обговорити тенденції його правління. Про це інформує пресслужба обласного осередку.

— За рік перебування при владі Зеленський довів свою нездатність керувати державою. Тому, його президентство можна назвати суцільним провалом. Він отримав у спадок країну, ВВП якої зростав чотири роки поспіль, Зеленський анонсував прискорення зростання ВВП з тодішніх 3-4% до 5-7% на рік. Проте в реальності вже в кінці 2019 року Україна отримала стрімке падіння промисловості й багатомільярдну дірку в бюджеті. Економічне падіння почалося ще до епідемії коронавірусу.Тепер же влада робить вигляд, що в усьому винен карантин. Замість обіцянок кінця епохи бідності настала епоха злиднів та виживання, — зауважив голова Черкаської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Кудактін.

— Зеленський проігнорував законність кадрової політики. Зеленський розставляє на найвищі посади представників «Кварталу 95», їхніх родичів і знайомих. Вихідцями з «Кварталу 95» є практично вся верхівка Офісу президента. Комітет виборців порахував, що загалом у владні структури призначено понад три десятка осіб,- прокоментував голова міського осередку партії Сергій Рубан.

Також партійці зауважили, Україна нині найгірше справляється з пандемією, до того ж, корупційним скандалам, таких як  закупівля захисних костюмів для медиків, не видно кінця.

Ще в березні президент пообіцяв захист і виплати 300% надбавки лікарям, що протидіють коронавірусу, проте ні першого, ні другого чимало лікарів не побачили досі. Відтак забезпечення лікарень, які приймають хворих на коронавірус пацієнтів, засобами захисту першої необхідності лягло на плечі волонтерів і бізнесу, — каже   представник партії Сергій Шабатура. 

Найбільш гострою темою залишається питання миру в Україні.  Зеленський не виявив своєї чіткої позиції щодо країни-агресора. Більше того, під приводом прагнення до миру Зеленський різко змінив риторику української влади щодо Росії.

— За рік Зеленський не виконав обіцянку швидкого миру, хоча й пішов на поступки Кремлю щодо формули Штайнмаєра. Такий крок фактично  зміщує акценти з деокупації українських територій на так звані «вибори» на цих територіях і, по суті, трактує війну на Донбасі як внутрішній конфлікт, — зазначив член партії, ветеран АТО відомий в місті “кіборг” Василь Шкут.

Понад тим,  партійці вважають, що нинішня  влада повністю провалила боротьбу з корупцією. Зеленський так і не подолав залежності від Коломойського. Інтереси останнього вступили у прямий конфлікт з інтересами держави і це штовхає Україну до дефолту. Ба більше, олігархи відновлюють вплив на владу, дійшло до того, що між ними розділили вплив у регіонах. Відтак, згорнуто децентралізацію, освітню, медичну та інші реформи, які впроваджувала минула влада.

*Політична інформація

Можливо Вас зацікавить

Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб
Новини
Збирала гриби й загубилася: у лісі на Черкащині понад три години шукали літню жінку
Новини
8-річна черкащанка підкорила суддів шоу «Україна має талант»