Замовлення таксі від Opti в Києві та інших регіонах

Замовлення таксі від Opti в Києві та інших регіонах
в Новини

Більшість людей давно використовують таксі, щоб швидко переміщатися з однієї точки міста в іншу. Це оптимальний варіант і для тих, хто вперше перебуває в такому великому місті, як Київ. Краще відразу зайти на сторінку https://opti.global/kyiv, де є можливість за лічені хвилини ознайомитися з цінами, вивчити пропозиції та за підсумком сформувати замовлення. Opti – це безпека для пасажирів, високий рівень комфорту і можливість вибору декількох варіантів автомобілів.

Компанія постійно прагне покращувати якість обслуговування. Є мобільний додаток, передбачений сайт зі зручною картою для вибору місця розташування клієнта, є гаряча лінія для замовлення і багато іншого. Кожен потенційний пасажир заздалегідь отримує розрахунок вартості і після цього він має право відмовитися від поїздки з особистих вподобань.

Як викликати таксі?

Перш ніж отримати машину таксі в режимі онлайн на сайті або в додатку необхідно вказати:

  • контактні дані;
  • адресу подачі автомобіля;
  • адресу прибуття;
  • клас автомобіля;
  • будь-які додаткові умови.

Обов’язково в формі замовлення потрібно вказати місто Київ. Також при замовленні не обов’язково вказувати вулицю вручну, адже можна просто вказати на карті точку і система автоматично вкаже назву і номер вулиці, звідки клієнта потрібно забрати і відповідно куди відвезти.

Після відправки форми менеджери обробляють її і чекають відгуку таксистів. Деякі з них передзвонюють клієнтам для уточнення інформації. Але в будь-якому випадку клієнт отримує повідомлення, де вказано вартість поїздки, марку і модель автомобіля, його колір та номерний знак.

Додаткові послуги та пропозиції

За бажанням клієнти вправі замовити мікроавтобус, універсал, викликати кур’єра, отримати автомобіль з кондиціонером або оформити трансфер з аеропорту або готелю. Кожен з варіантів додаткової послуги підвищує вартість, про що кожного клієнта інформують заздалегідь.

Якщо замовлення здійснюється без форми в режимі онлайн диспетчеру необхідно повідомити додаткові дані. Він автоматично виконає розрахунок і скаже, скільки доведеться заплатити за поїздку. Це також актуальний формат замовлення, якщо немає програми або доступу до інтернету.

Швидке реагування і якість

Величезний автопарк є гарантом швидкого відгуку на замовлення від клієнтів. До того ж автомобілі базуються в багатьох районах Києва, а це дозволить раціонально розподілити наявні ресурси. Диспетчери компанії також працюють швидко і обробляють по кілька заявок за короткий період часу. Ніхто не залишиться в підсумку без автомобіля.