Заради порятунку «азовців»: рідні полонених воїнів влаштували мітинг у Черкасах (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Заради порятунку «азовців»: рідні полонених воїнів влаштували мітинг у Черкасах (ФОТОРЕПОРТАЖ)
в Новини, Суспільство

Сьогодні на Площі Слави в центрі Черкас провели мітинг заради порятунку полонених «азовців». Про це повідомила журналістка «Вичерпно» із місця події.

Мітинг відбувся під гаслом “Якщо можна вбивати полонених, то можна все?”. Організатори влаштували перформанс, у якому спробували передати весь біль та жах, у якому перебували наші полонені.

– 29 липня відбувся жахливий теракт із нашими захисниками в Оленівці. Це розправа над тими, хто вірив в обмін, вірив Женевській конвенції. Ми вимагаємо весь світ звернути увагу на цей злочин. Ми вимагаємо обміну наших військових, вимагаємо повернення їх додому та дотримання прав людини, – зазначає Юлія, представниця Асоціації родин захисників Азовсталі.

Рідні воїнів наголосили, що Червоний Хрест і ООН попри всі гарантії ніяк не допомогли нашим воїнам та взагалі не мали доступу до місця, де відбувся теракт.

⁃ Росія нікого не допускає до місця теракту. Ми не знаємо скільки справді загиблих, скільки поранених. Ми не можемо сидіти й мовчати, поки наших рідних там вбивають. Вимагаємо Червоний Хрест нарешті почати виконувати свої обов’язки! Росія – спонсор тероризму! – коментує дружина захисника Азовсталі.

Рідні бранців прагнуть отримати достовірну інформацію про стан захисників, отримати тіла загиблих та врятувати тих, хто там залишився від можливих терактів.

⁃ Ми терміново повинні забрати тіла, забрати поранених. Ми не знаємо де вони, скільки їх, але вони у нас найкращі. Віримо, що зможемо повернути їх додому, – кажуть організатори.

Після заходу священник провів спільну молитву за загиблими, полениними та тими, хто зараз на фронті.

Небайдужі люди поклали квіти перед Меморіалом загиблим за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в російсько-українській війні.

Читайте також: Назавжди 22: Черкащина прощатиметься із молодим захисником Маріуполя