«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

Депутат Черкаської міської ради від «ЄС» Сергій Рубан у студії «ВиЧЕрпно» розповів, які зміни відбудуться найближчим часом у міській організації політичної партії «Європейська Солідарність», та чи збирається він і надалі керувати партійним осередком у місті Черкаси.

Зазначимо, минулого року під час підведення підсумків парламентських виборів співголова фракції ЄС у Верховній Раді Ірина Геращенко анонсувала зміни керівництва міської організації партії в Черкасах.

Зі свого боку Сергій Рубан повідомив, що цього року в найближчих планах провести звітно-виборчу конференцію, на якій і буде вирішене це питання:

«Якщо партійці міста Черкаси довірять мені і до того ж у мене буде бажання далі очолювати міську організацію, тоді, звичайно, що я буду далі керівником, якщо ні — у нас є дуже багато гідних кандидатур, які можуть очолювати Черкаську міську організацію партії «Європейська Солідарність», зокрема, у нас потужні представники депутатської фракції, кожен може стати гарним очільником. У нас є заступниця міського голови Марина Гаркава, є не посадовці, не депутати, які мають авторитет, тому це будуть вирішувати партійці».

Запевняє, що наразі у нього вистачає часу займатися партійною діяльністю і керувати комунальним підприємством «Дирекція парків», очільником якого він був нещодавно призначений.

«Зараз я справляюся. У випадку, якщо мені щось заважатиме виконувати ті чи інші повноваження, то я готовий відмовитись і обрати для себе щось одне», — зазначив Рубан.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Для КП «ЧЕЛУАШ» мають закупити техніки на 20 млн грн, — Олексій Мельник (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: популярний український автор Макс Кідрук (ВІДЕО)
Відео
На черкаському водоканалі відзначили річницю із дня заснування (ФОТО, ВІДЕО)