“Зараз я справляюся”, – Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)

“Зараз я справляюся”, – Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Депутат Черкаської міської ради від “ЄС” Сергій Рубан у студії “ВиЧЕрпно” розповів, які зміни відбудуться найближчим часом у міській організації політичної партії “Європейська Солідарність”, та чи збирається він і надалі керувати партійним осередком у місті Черкаси.

Зазначимо, минулого року під час підведення підсумків парламентських виборів співголова фракції ЄС у Верховній Раді Ірина Геращенко анонсувала зміни керівництва міської організації партії в Черкасах.

Зі свого боку Сергій Рубан повідомив, що цього року в найближчих планах провести звітно-виборчу конференцію, на якій і буде вирішене це питання:

“Якщо партійці міста Черкаси довірять мені і до того ж у мене буде бажання далі очолювати міську організацію, тоді, звичайно, що я буду далі керівником, якщо ні – у нас є дуже багато гідних кандидатур, які можуть очолювати Черкаську міську організацію партії “Європейська Солідарність”, зокрема, у нас потужні представники депутатської фракції, кожен може стати гарним очільником. У нас є заступниця міського голови Марина Гаркава, є не посадовці, не депутати, які мають авторитет, тому це будуть вирішувати партійці”.

Запевняє, що наразі у нього вистачає часу займатися партійною діяльністю і керувати комунальним підприємством “Дирекція парків”, очільником якого він був нещодавно призначений.

“Зараз я справляюся. У випадку, якщо мені щось заважатиме виконувати ті чи інші повноваження, то я готовий відмовитись і обрати для себе щось одне”, – зазначив Рубан.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: