Заслужений майстер народної творчості закликає черкасців своєчасно задекларувати отримані доходи

в Новини

З 1 січня до 1 травня 2015 року громадяни повинні задекларувати майновий стан і доходи, одержані ними у минулому році.

Протягом всієї деклараційної кампанії відомі черкасці стають волонтерами Державної податкової інспекції у м. Черкасах та висловлюють свою громадянську позицію щодо необхідності своєчасно задекларувати минулорічні доходи. Серед таких людей – Микола Бушин – професор кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ, гравці основного складу БК “Черкаські Мавпи”, які знялись у тематичній соціальній рекламі.

Напередодні одного з найважливіших християнських свят – Пасхи закликала черкасців задекларувати доходи Ольга Мартинова – заслужений майстер народної творчості, депутат Черкаської обласної ради, викладач Черкаського державного технологічного університету.

Декларуючи власні доходи, вона зазначила: “Я навчаю молодь не лише майбутній професії, але й намагаюсь бути для них прикладом. Саме тому я вважаю за обов’язок декларувати власні доходи. Окрім того, як депутат, я є відкритою для своїх виборців і готова прозвітуватися про кожну отриману мною копійку”.

Після подання декларації, для дітей, які цього дні прийшли разом з батьками до Центру обслуговування платників, Ольга Мартинова провела майстер – клас з розпису писанок. Діти були вражені “таїнством” розпису, під час якого звичайне яйце перетворилось на справжній витвір мистецтва.

Декларація про доходи, отримані у 2014 році,  від жителів міста Черкаси приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, 4 поверх. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-80-44.

ДПІ у м. Черкасах