Заступник Бондаренка прогнозує виконання бюджету Черкас у цьому році в повному обсязі

в Новини

Якщо ще в квітні цього року міський бюджет недоотримував 13 млн грн, то вже в травні перевиконання становило 1 млн грн. За прогнозами — у цьому році бюджет міста Черкаси має бути виконаний у повному обсязі. На цьому наголосив в студії «ВиЧЕрпно» заступник міського голови Черкас Руслан Ткаченко. 

Читайте також: За півтора року опале листі в Черкасах планують переробляти на папір

— Ми разом із директоркою департаменту фінансової політики проаналізували ситуацію. Якщо динаміка наповнення бюджету не відхилятиметься від планових показників, то бюджет 2021 року буде виконаний у повному обсязі, і навіть перевиконаний. Я подав на розгляду міському голові 12 проєктів, які сприятимуть наповненню бюджету. Якщо їх впровадити, то вони дадуть додаткових надходжень ще в розмірі десь 30 мільйонів гривень, — відзначив посадовець.

Окрім того, відзначає чиновник, згідно Кіотського протоколу (міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів — ред.), який підписала й Україна, Черкаси, за його підрахунками, недоотримали чималу суму коштів. Україна отримала понад 3 млрд. грн в еквіваленті за продані квоти зі скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу, передбаченого Кіотським протоколом. Черкаси, як і кожне місто України, долучалося до зменшення викидів.

— Черкаси не отримали жодної копійки. Ми не наполягаємо на тому, щоб отримати якісь гроші. Та, думаю, 8 бюджетів розвитку, які Черкаси фактично недоотримали, можна реалізувати за допомогою цільових програм. Це і програма оновлення рухомого складу КП «Черкасиелектротрансу», і заміна мережі, по якій рухаються тролейбуси, заміна спортивних майданчиків і багато інших. Думаю, ми не залишимо це питання, — зауважує Руслан Ткаченко.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі
Новини
Які спортивні події відбудуться у Черкасах цього тижня
Новини
15 медалей Кубка світу завоювали черкаські гімнасти