Заступник голови ОДА наголосив на важливості впровадження системи відеоспостереження для Черкащини

Заступник голови ОДА наголосив на важливості впровадження системи відеоспостереження для Черкащини
в Новини

У ході сьогоднішнього сесійного засідання обласної ради заступник голови Черкаської ОДА Юрій Безщасний наголосив на важливості впровадження системи відеоспостереження для регіону, передає журналіст “ВиЧЕрпно”.

За його словами, система відеоспостереження “Безпечна Черкащина” дозволить підвищити рівень розкриття злочинності. Вартість северного обладнання у середньому становитиме 6 млн грн.

89769904_208255660415662_4277020371426738176_n

– Така програма успішно функціонує у різних регіонах країни. Вона дозволяє відтворювати чітке зображення злочинців, транспортних засобів та здійснює аналітику інформацію, – зауважив Юрій Безщасний.

Зі свого боку депутат обласної ради Олександр Рибченко зауважив, що у поліції є нагальніші потреби за встановлення системи відеоспостереження.

Згадали на сесійному засіданні і ДТП, у якій загинув директор однієї із черкаських шкіл Юрій Лункін.

Депутат облради Юрій Ботнар відзначив, що на місці ДТП була встановлена відеокамера. З’ясувати, хто ж знаходився за кермом автівки вдалося за допомогою відеозапису, однак це зробили школярі, а не правоохоронці.

Він відзначив, що поки правоохоронці не будуть самі зацікавлені у впровадженні такої програми, то вона буде неефективною.