Заступнику однієї із сільських рад Черкаського району незаконно виплачували премії

Заступнику однієї із сільських рад Черкаського району незаконно виплачували премії
в Новини

Реалізуючи конституційну функцію представництва законних інтересів держави прокуратурою Черкаської області вивчено стан законності використання бюджетних коштів під час нарахування та виплати заробітної плати працівникам однієї з сільських рад Черкаського району, в результаті чого встановлено факт зловживання службовим становищем службовими особами органу місцевого самоврядування, які з квітня 2012 по травень 2015 року всупереч інтересам служби, в порушення вимог чинного законодавства, за відсутності відповідних рішень сільської ради, видали розпорядження про нарахування та виплату премій заступнику сільського голови. У зв’язку з такою протиправною діяльністю, бюджету сільської ради завдано збитків на суму близько 150 тис грн.

За даним фактом прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування даного кримінального провадження здійснює слідчий відділ Черкаського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області