Засуджено 24-річну уманчанку, яка незаконно отримала понад 80 тис. грн соціальної допомоги

Засуджено 24-річну уманчанку, яка незаконно отримала понад 80 тис. грн соціальної допомоги
в Новини

Засуджено жительку Уманського району, яка шляхом обману заволоділа бюджетними коштами у виді соціальної допомоги одиноким матерям.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, 24-річна жінка впродовж декількох років без реєстрації шлюбу перебувала у фактичних шлюбних стосунках з чоловіком, з яким виховувала спільних дітей. Не зважаючи на це, обвинувачена з метою отримання соціальної допомоги регулярно подавала до органу праці та соціального захисту населення заяви, в які вносила недостовірні відомості про те, що не проживає з особою, від якої має дітей.

У результаті цього жінка заволоділа бюджетними коштами у вигляді соціальної допомоги одиноким матерям на неповнолітніх дітей на загальну суму понад 80 тис. грн.

Суд визнав вказану особу винною у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та призначив покарання у вигляді 1 року позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

Також судом в повному обсязі задоволено позов прокурора про стягнення з обвинуваченої на користь органу праці та соціального захисту населення незаконно отриманих коштів.

Читайте також: Жителю області, який пропонував хабар правоохоронцям, загрожує в’язниця