Затриманим Лясовим проведуть психіатричні експертизи, – прокурор

Затриманим Лясовим проведуть психіатричні експертизи, – прокурор
в Новини

По справі Вікторії та Юрія Лясових проводитимуть стаціонарні психіатричні експертизи із метою підтвердження їх психологічного стану. Про це в коментарі журналістам повідомив прокурор Черкаської окружної прокуратури Віталій Корновенко.

У зв’язку із проведенням значного обсягу слідчо-розшукових дій, термін досудового розслідування продовжили до 28 листопада. Точних термінів проведення експертиз на неосудність немає, адже вони проводитимуться не в Черкасах.

«У Смілі експерти займаються амбулаторним дослідженням, а не стаціонарним. Обох Лясових доставлятимуть в місто Дніпро для проведення відповідних слідчих дій», – сказав Корновенко.

Додамо, на сьогоднішньому судовому засіданні щодо продовження запобіжного заходу Вікторії Лясовій, жінка не відповідала на запитання судді. Також вона заявила, що не пам’ятає де проживала до затримання.

За словами прокурора, Юрій Лясов сьогодні поводився абсолютно адекватно, але заявив, що не проживав за адресою з якої “швидка” забирала загиблого 7-річного хлопчика.