Затримано вандала, що обкрадав місцеві кладовища

в Новини

Чоловік заробляв на прожиття, продаючи на ринку викрадені з могил зелені насадження «Самшиту». Крадія затримано, відкрито кримінальне провадження, повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

До Придніпровського районного відділу міліції надійшло повідомлення про ряд крадіжок з могил на місцевому кладовищі. Протягом трьох тижнів зловмисник викрав зелені насадження «Самшиту» з 18 могил.

Правоохоронці, що виїжджали на виклик, оглянули місця крадіжок та опитали можливих свідків. В пошуках зловмисника, дільничні інспектори міліції спілкувалися з місцевими жителями та проводили подворовий обхід. Під час відпрацювання прилягаючих до кладовища районів міста, на одній із вулиць, міліціонери побачили чоловіка, який ніс декілька кущів рослин «Самшиту». На запитання правоохоронців про походження рослин, 45-річний черкащанин не зміг дати чіткої відповіді та зізнався, що викрав їх на одному із кладовищ міста. Свої дії він пояснив тим, що ніде не працює і в такий спосіб заробляє на прожиття. Викрадені рослини відразу продавав на одному з місцевих ринків.

За фактами крадіжок слідчим відділом Придніпровського районного відділу міліції відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 3 статті 297 (Наруга над могилою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до семи років.