Завдяки ІТП місто протягом опалювального сезону зекономило близько 2-х млн грн

в Новини, Суспільство

Опалювальний сезон добігає кінця. На виконкомі міської ради, що пройде у вівторок 7 квітня, прийматиметься рішення про його завершення.

 – У березні місяці, будинки, які оснащені Індивідуальними тепловими пунктами, спожили теплової енергії на 2 мільйони гривень менше, в порівняні з тим, якби вони не мали пристроїв автоматичного регулювання тепла. Загалом, з початку опалювального сезону, з урахуванням березня, сума економії склала 6 мільйонів гривень. Найбільша економія була в листопаді й березні. А якщо брати до уваги нові тарифи на тепло, то у наступному сезоні економія складатиме 12 мільйонів гривень, –  розповів про переваги ІТП на своїй прес-конференції міський голова Черкас Сергій Одарич.

Також він відзначив необхідність продовження заходів з енергозбереження.

 – На минулому тижні ми зустрічалися з керівництвом Укргазбанку і я сподіваюся, що буквально через пару тижнів ми розпочнемо кампанію з фінансування, кредитування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на проведення заходів з енергозбереження. Таким чином буде змога на ОСББ отримувати кредити тривалістю до 5 років на здійснення заходів з термомодернізації їхніх будинків, – розповів мер міста.

За його словами, окупність того ж ІТП, складатиме до 2,5 років, навіть враховуючи той факт, що наразі Укргазбанк надає кредити під 30% річних у гривнях.