Завершується прийом документів на участь у конкурсі програм громадянського суспільства

unnamed
besplatka_728_90_ukr

Лишилось кілька днів до завершення терміну прийому документів на участь в конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Дедлайн – 12 квітня.

Нагадаємо, конкурс проходить в межах обласної програми розвитку громадянського суспільства. На реалізацію проєктів громадським організаціям надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. Цьогоріч граничний обсяг фінансування збільшений – до 100 тис. грн.

Між тим, цього року перелік пріоритетних напрямків  поповнився. Додалися: розвиток і підтримка сфери комунікацій, інформатизації та цифровізації, а також підтримка вразливих груп населення у контексті медико-соціальної допомоги. Окрім цих, є такі:

– підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;

- підтримка заходів розвитку сучасної індустрії дозвілля, сільського туризму, збереження та популяризація народного аматорського мистецтва;

- надання комплексу послуг із психосоціальної адаптації, профорієнтації, реалізація тренінгових та освітніх програм, соціальна підтримка різних категорій громадян, зокрема й учасників АТО/ООС та членів їхніх родин;

- популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;

- підвищення рівня громадянської активності територіальних громад, етнічних спільнот області.

Дивіться умови в ОГОЛОШЕННІ, де всі деталі й відповідні форми для заповнення.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить