Завкафедрою Уманського аграрного університету виявився організатором продажу фальсифікованих отрутохімікатів

PM94image001
besplatka_728_90_ukr

За результатами санкціонованих обшуків вилучено близько 20 тонн фальсифікованих засобів захисту рослин відомих виробників, на загальну суму понад 150 тисяч доларів США, інформує МВС України.

Батько й син з метою збагачення організували мережу з реалізації засобів захисту рослин із незаконним використанням знаків для товарів та послуг. Організатором якого виявився завідуючий кафедрою Уманського аграрного університету.

Працівниками управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Черкаській області припинено незаконну реалізацію засобів захисту рослин з незаконним використанням знаків для товарів та послуг.

Так, правопорушники використовували логотипи відомих світових та вітчизняних брендів, здійснюючи реалізацію на території центральних областей України фальсифікованих товарів.

Під час досудового розслідування оперативниками управління протидії злочинності у сфері економіки області здійснено закупівлю 200 літрів засобів захисту рослин на загальну суму 1 тисяча доларів США, які виявилися фальсифікованими.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

На даний час розслідування по кримінальному провадженню триває, призначено експертизи. Також вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та повідомлення правопорушникам про підозру.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить