Заволоділи 3 мільйонами бюджетних коштів: на Черкащині повідомлено про підозру трьом членам сімʼї

Заволоділи 3 мільйонами бюджетних коштів:  на Черкащині повідомлено про підозру трьом членам сімʼї
в Новини

На Уманщині повідомлено про підозру трьом жашківчанам у привласненні, розтраті та заволодінні чужого майна, а також внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, на початку 2017 року бухгалтерка одного із комунальних підприємств створила та очолила організовану групу, до складу якої залучила членів своєї родини.

На виконання спільного злочинного плану вказана особа, маючи повноваження щодо нарахування та виплати заробітної плати працівникам підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, упродовж майже чотирьох років систематично вносила недостовірні відомості до офіційних документів, завищуючи суми коштів, які підлягали виплаті.

Після безпідставного перерахунку коштів підприємства на банківські рахунки членів групи вони використовувалися пособниками та організатором в готівковій та безготівковій формах у власних цілях.

У такий спосіб організована група незаконно заволоділа бюджетними коштами на суму понад 3 мільйони гривень, що підтверджено висновками судових економічних експертиз.

На цей час досудове розслідування триває, вирішується питання про застосування до членів групи запобіжних заходів.