Завтра черкащани будуть увесь день зі світлом

Завтра черкащани будуть увесь день зі світлом
в Новини

24 січня з 00:00 до 24:00 (одну добу) по Черкаській області відключень електроенергії не планується, ліміти потужності будуть відсутні. Але у разі нестабільної роботи об’єднаної енергосистеми країни, або при виникненні загрози ракетних обстрілів, будуть застосовуватися аварійні відключення.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба “Черкасиобленерго”.

Це пов’язано з тим, що в усіх областях країни проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження. Такі заходи необхідні для того, щоб отримати об’єктивні дані щодо споживання електроенергії за добу кожного регіону країни. По Черкаській області режимні виміри проводитимуть 24 січня, тож у зв’язку з цим графіки погодинних відключень не застосовуватимуться.

Від виміряних завтра величин залежатимуть майбутні ліміти потужності для Черкаської області. Ці дані будуть вихідними при формуванні графіків обмежень та відключень.

Тому для того, щоб зрозуміти скільки мегават в цілому потрібно області для нормальної, повноцінної роботи, в обленерго радять планувати свій день з врахуванням того, що обмежень електроенергії не буде, використовувати електроприлади як у звичайних повсякденних умовах.

Інформація про погодинне активне електричне навантаження стане основою для перегляду лімітів для кожної області зокрема.

Нагадуємо, в Черкаській області продовжують діяти “червоні” графіки погодинних відключень світла.