“Завтра на вболівальників чекає цікавий і серйозний матч”, – тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець

“Завтра на вболівальників чекає цікавий і серйозний матч”, – тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець
в Новини, Спорт, Фото

Завтра на вболівальників, що зберуться на Центральному стадіоні в Черкасах, чекає цікавий матч між молодіжною збірною України та Ісландії, пообіцяв на прес-конференції, що пройшла напередодні, тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець. Матч пройде в межах  кваліфікації УЄФА ЄВРО 2017. Наразі, молодіжна збірна команда України в кваліфікації ЄВРО 2017 зіграла один матч, в якому, на жаль, зазнала поразки, а суперники з Ісландії – три, посідаючи перше місце в турнірній таблиці.

– У нас гарні спогади про Черкаси, багато вболівальників, багато футболістів молодіжних збірних грало на цьому стадіоні. Зараз грають і національні збірні. Будемо сподіватися, що завтрашній матч ми проведемо на хорошому рівні і досягнемо гарного результату, – сказав Сергій Ковалець та додав. – Зараз збірна Ісландії обіграла Францію. Тому завтра нас чекає дуже цікавий і хороший матч, і потрібно буде прикласти багато зусиль, щоб був позитивний результат. Ісландський футбол на хорошому рівні.

Тренер молодіжної збірної висловив сподівання, що той азарт, який зараз є у хлопців, завтра буде показаний під час гри. І хоча декілька гравців молодіжки отримали травми, проте Сергій Ковалець запевнив, що їм є ким їх замінити, а вже після завтрашнього вранішнього медогляду стане точно відомо, хто буде у стартовому складі.

molodigka

Тренування молодіжної збірної України

molodigka4

До української зібрної входять гравці 1994, 1995, 1996 років народження і саме на черкаському стадіоні вони боротиметься за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи, що відбудеться 2017 року в Польщі.

Початок матчу о 19.00.

molodigka3

molodigka2

А вже 9 жовтня стадіон “Центральний” стане найбільшою фан-зоною в Україні на підтримку національної збірної команди України у матчі проти збірної команди Македонії.

bumboks-dnipro