«Завтра прийдуть до вас», — Павло Карась про сьогоднішній напад на нього

в Новини Політика

Ввечері 28 серпня було вчинено збройний напад на депутата Черкаської міської ради, директора комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася. За словами депутата, його зв’язали та побили.

«Учора на мене о 9-ій вечора був скоєний збройний напад близько 5-ма особами. Мені ставили вимогу: не балотуватися на посаду міського голови і не займатися політичною діяльністю. Мені сказали, що мене замовили впливові люди. Якщо я не припиню займатися політикою, то піду вслід за Гурою. Вони відразу сказали, що наразі не мають мети мене вбивати», — розповів Павло Карась на прес-конференції, яку зібрав з цього приводу.

Павло Карась відзначив, що наразі йдуть слідчі дії. Питань до поліції у нього немає, натомість є до прокуратури, яка, за його словами, відмовила йому у проведенні судово-медичної експертизи. Гатомість відповіли, що вистачить лише освідчення, яке, на думку депутата, в суді буде заслабким доказом.

Міський голова Черкас відзначив, що напад на Карася стався через його принципову позицію щодо висвітлення інформації про розкрадання бюджетних коштів і тіньових схем, які роками панували на стратегічному підприємстві КП «Черкаситеплокомуненерго», на якому віднедавна він працює.

40414496_958728064322990_992764081104486400_n

Також він зауважив, що стан здоров’я у нього задовільний.

На запитання, чи є у нього підозри, хто до нього вдерся, Павло Карась відзначив, що у нього є здогади, однак висновок мають дати правоохоронні органи.

Нагадаємо, під час нападу на Павла Карася з будинку була винесена чимала сума коштів, а саме — близько 200 тисяч гривень. Викрадені автомобілі марок «Mitsubishi» та «Nissan X-Trail». Окрім цього, була отруєна його собака.

Карась зауважив, що собака й цього разу була отруєна тим же чином, що і декілька кроків тому у ході передвиборчої кампанії.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року у будинок Карася проникли невідомі та потруїли його собак.

- Слідчі дії розпочалися майже відразу, тривали майже безперервно і тривають надалі. Те, що зараз відбувається — це не проблема національної поліції, це проблема суспільства в цілому. Якщо ви думаєте, що те, що сталося, стосується тільки Карася, то ви глибоко помиляєтеся. Завтра прийдуть до вас, — підсумував Карась.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Через Черкащину проляже маршрут надмарафону до Дня Незалежності
Новини
Черкаський стрілець вийшов до фіналу Олімпіади в Токіо
Новини
За добу коронавірус зафіксували лише в одного черкащанина