Завтра розкажуть про “найбагатших” та “найбідніших” кандидатів Черкас

Завтра розкажуть про “найбагатших” та “найбідніших” кандидатів Черкас
в Новини

23 жовтня 2015 р. об 11.00 в конференц-залі готелю “Оптіма” за адресою Лазарєва 6 відбудеться підсумкова прес-конференція за результатами кампанії “Стеж за грошима”: «Найбагатші» та «найбідніші» кандидати Черкас. Кого насправді ми обираємо?

На прес-конференції журналістам та громадськості буде представлено проміжні  підсумки кампанії «Стеж за грошима», яка проводиться у серпні-листопаді 2015 р. Всеукраїнською Ініціативою «Активна Громада» у партнерстві з Громадським Рухом ЧЕСНО. Зокрема координатори кампанії повідомлять:

  • Як партії та кандидати виконали  взяті зобов’язання щодо оприлюднення майнових декларацій та надання фінансових звітів про передвиборчі витрати.
  • Які політичні партії та кандидати в мери підписали Декларацію відповідальності про прозоре фінансування виборчої кампанії, а які відмовилися.
  • Кому з кандидатів «забракло коштів навіть на життя» (хто подав «нульову» декларацію про доходи).
  • Хто і що приховав у своїх деклараціях (результати перевірок за нещодавно відкритим реєстром майнових прав).

Інформаційна довідка:

Кампанія  “Стеж  за  грошима”  втілюється  Всеукраїнською Ініціативою «Активна Громада» спільно з Громадським Рухом «ЧЕСНО»,  за координації  CentreUA,  у партнерстві  з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин за фінансової підтримки Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) та Чорноморським фондом регіонального співробітництва.

Кампанія “Стеж  за  грошима”  проходить у 25 містах України упродовж серпня – листопада 2015 року.  Завданням кампанії є привернути увагу громадськості до питання грошей у політиці та прозорості фінансування політичних партій та виборчої кампанії до місцевих рад.