Завтра у Черкасах обговорять ризики будівництва в місті цеху з переробки холодильного обладнання

в Новини

До Черкаської міської ради звернулося ТОВ «Фабрика агрохімікатів» із заявою надати містобудівні умови і обмеження для реконструкції складу тари під цех з переробки холодильного і кондиціонерного обладнання, електронних і електричних вузлів. Встановлення цеху передбачають на території підприємства на ділянці, що наразі перебуває у власності суб’єкта господарювання (проїзд Енергобудівельників, 8,10).

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Підприємством планується подрібнювати холодильні і кондиціонерні установки й розподіляти матеріали корпусів цих приладів. Потужність лінії переробки – 25 холодильників/добу. Замовник бере на себе зобов’язання виконувати всі умови щодо експлуатації об’єкту діяльності, впроваджувати ресурсозберігаючі, природоохоронні технології та дотримуватись вимог природоохоронного та санітарного законодавства.

– До нас неодноразово звертаються інвестори, підприємства і підприємці з проханням надати дозвіл на будівництво чи розміщення на території міста виробництва, що потенційно може бути шкідливим для довкілля чи загрожувати здоров’ю жителів Черкас. І я хочу наголосити – жодного такого дозволу про провадження у нашому місті подібної діяльності ми не давали! Запевняю, що так буде і цього разу. Виключно за наявності схвальних висновків від санітарних й екологічних служб та маючи підтримку з боку містян будуть схвалюватись подібні проекти. Жодні інвестиції не варті того, щоб наражати наших жителів на небезпеку, – наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За дорученням міського голови вже в середу (28 липня) відбудеться засідання розширеної архітектурно-містобудівної ради за участю депутатів та представників громадськості, де будуть обговорені містобудівні потреби заявника ТОВ «Фабрика агрохімікатів». Крім того, під час обговорення звіту оцінки впливу на довкілля громадськість також матиме можливість висловити свої зауваження і пропозиції. Висновки цих обговорень і стануть основою для подальшого схвалення того чи іншого рішення.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли