Завтра у Черкасах відбудеться апеляційне засідання у справі Дмитра Кухарчука

в Новини

Завтра, 21 березня, об 11:00 у Будинку правосуддя Черкас відбудеться апеляційне засідання щодо зміни запобіжного заходу лідеру «Нацкорпусу» Черкащини Дмитру Кухарчуку. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив лідер «Нацкорпусу» Черкащини Дмитро Кухарчук.

— Завтра в мене відбудеться чергова спроба апеляційного засідання щодо зміни запобіжного заходу. Адвокат хоче пом‘якшення, прокурор стійко наполягає на тому, щоб «закрити» мене в СІЗО. Чому спроба? Тому що третій суддя, Ігор Поєдинок, який пройшов автоматичний розподіл також має зі мною конфлікт інтересів і з вірогідністю 99,9% візьме самовідвід. Втім, я вже мало чому дивуюсь, тому прошу всіх підтримати мене у залі засідання і під його стінами, — йдеться у дописі.

Нагадаємо, що суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід.

Суддя Апеляційного суду Черкаської області Микола Ятченко, який повинен був розглянути оскарження лідера «Нацкорпусу» Черкащини Дмитра Кухарчука щодо запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, взяв самовідвід. Тож судове засідання у справі лідера «Нацкорпусу» Черкащини Дмитра Кухарчука так і не відбулося.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Смілянина, який вбив ножем свою сусідку, помістять до психіатричної лікарні
Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі
Новини
Які спортивні події відбудуться у Черкасах цього тижня