Завтра у Черкасах відбудеться апеляційне засідання у справі Дмитра Кухарчука

Завтра у Черкасах відбудеться апеляційне засідання у справі Дмитра Кухарчука
в Новини

Завтра, 21 березня, об 11:00 у Будинку правосуддя Черкас відбудеться апеляційне засідання щодо зміни запобіжного заходу лідеру «Нацкорпусу» Черкащини Дмитру Кухарчуку. Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомив лідер «Нацкорпусу» Черкащини Дмитро Кухарчук.

– Завтра в мене відбудеться чергова спроба апеляційного засідання щодо зміни запобіжного заходу. Адвокат хоче пом‘якшення, прокурор стійко наполягає на тому, щоб “закрити” мене в СІЗО. Чому спроба? Тому що третій суддя, Ігор Поєдинок, який пройшов автоматичний розподіл також має зі мною конфлікт інтересів і з вірогідністю 99,9% візьме самовідвід. Втім, я вже мало чому дивуюсь, тому прошу всіх підтримати мене у залі засідання і під його стінами, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід.

Суддя Апеляційного суду Черкаської області Микола Ятченко, який повинен був розглянути оскарження лідера «Нацкорпусу» Черкащини Дмитра Кухарчука щодо запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, взяв самовідвід. Тож судове засідання у справі лідера «Нацкорпусу» Черкащини Дмитра Кухарчука так і не відбулося.