Завтра у Черкасах відзначатимуть Міжнародий день спорту

в Новини, Спорт

6 квітня світ відзначатиме Міжнародний день спорту. Вже вдруге в історії за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй 6 квітня по всьому світу відзначатимуть Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

Рішення щодо відзначення цього Дня було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН. Воно й недивно, адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу. Національний олімпійський комітет України, як і в минулому році, активно підтримує дану ініціативу та готує чимало активностей по всій країні.

У Черкасах з нагоди свята проведуть відкритий олімпійський урок та презентують нові спортивні майданчики у черкаських школах № 9 та 17.У заходах візьмуть участь представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, олімпієць Сергій Куліш (кульова стрільба) та інші відомі спортсмени.

Долучайтесь і ви до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру!

Офіційна сторінка у Facebook Черкаського відділення Національного олімпійського комітету