Завтра у черкаських маршрутках розпочнуть тестувати систему безконтактної оплати

Завтра у черкаських маршрутках розпочнуть тестувати систему безконтактної оплати
в Новини

Завтра, 1 лютого, у Черкасах розпочнуть тестувати систему електронної оплати за допомогою валідатора у маршрутках.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Поки встановлені валідатори на маршруті «Медіт-сервіс» №4, і ДП «ЧАРЗ-авто» на маршрутах №5, 7, 22.

Як розповів начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко, із перевізниками «Еліт-транс» та АТП 17127 Черкаська міська рада розірвала договори на перевезення пасажирів. Адже вони не виконували умови договору, не хочуть встановлювати трекери та валідатори, порушують графіки руху. Проте вони все одно продовжують виїздити на маршрути, заважаючи перевізникам, які працюють легально.

– Ми звертаємося до пасажирів цих маршрутів, щоб вони звертали увагу, послугами якого саме перевізника вони користуються. Органи місцевого самоврядування не несуть відповідальності за будь-які випадки, які можуть трапитися у транспорті, із яким не укладено відповідного договору. Автобуси-нелегали будуть зупинятися просто посеред маршруту, на водія буде складатися протокол. Це може створити незручності для пасажирів, – пояснив він.

Тому завтра на автобусних маршрутах проведуть рейди, аби проконтролювати технічний стан ТЗ, наявність та достовірність дозвільних документів на здійснення діяльності та права на обслуговування міських маршрутів.