Завтра в Черкасах відбудеться сесія міськради

Завтра в Черкасах відбудеться сесія міськради
в Новини

2 березня в Черкасах відбудеться 37 сесія міськради. Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Загалом розглянуть майже півтори сотні питань, п’ята частина з яких – галузеві, решта – земельні.

Серед питань, які виносяться на розгляд сесії – затвердження звіту про виконання бюджету Черкаської міської територіальної громади за 2022 рік, оренда комунального майна, визначення балансоутримувачів деяких нежитлових приміщень, безоплатна передача у власність громади захисних споруд цивільного захисту.

Народні обранці мають розглянути петицію про повернення в закладах загальної середньої освіти одноразового безоплатного харчування учнів 1-4 класів, які не належать до пільгових категорій. Слухатимуть питання про утворення департаменту дорожньо-транспортної  інфраструктури та екології,  про закріплення територій за комунальним підприємством «Благоустрій» Черкаської міської ради для їх подальшого утримання, впорядкування та обслуговування.

Мають ухвалити нові редакції Статутів КП «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради» та КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба». 

На розгляд депутатів винесуть рішення про внесення змін до Регламенту Черкаської міської ради 9 скликання та до деяких рішень міської ради, які стосуються повноважень управління інспектування.

Також планують включити в порядок денний сесії питання про зміни до програми надання підтримки ВПО у Черкасах, та програм, які стосуються підтримки обороноздатності.