Завжди у машині користуйтеся пасками безпеки!

Завжди у машині користуйтеся пасками безпеки!
в Новини

Згідно зі статистикою, ремені безпеки здатні зберегти життя людини в трьох із чотирьох аварій. Зважаючи на складну ситуацію в області, де останнім часом спостерігається зростання кількості ДТП, Державтоінспекція Черкащини нагадує учасникам дорожнього руху про використання ременів безпеки, які у першу чергу спрямовані на зниження ризику тяжкості наслідків при ДТП.

Пристебнутий ремінь не тільки знижує наслідки травм, але і фіксує тіло при поворотах. У 90% випадків саме звичайні ремені безпеки рятують водіїв і пасажирів автомобіля від важких травмувань та зберігають життя.

Варто нагадати, що ремінь безпеки, перетворює водія в єдине ціле з салоном автомобіля, охороняє його від удару об приладовий щиток або від небезпеки бути викинутим через дверцята чи вітрове скло, що майже завжди призводить до трагічних наслідків.

Розраховувати на подушку безпеки не варто, у неї інші функції: вберегти голову від удару об кермо або вітрове скло. А пристебнутий ремінь утримує від небезпечного переміщення грудну клітку, яка захищає серце і легені. Відмова від використання ременів безпеки є другою за кількістю жертв причиною загибелі людей в ДТП, викликаних перевищенням швидкості.

Шановні водії! Не нехтуйте елементарним засобом безпеки, адже це може врятувати ваше життя та життя ваших пасажирів.
Державтоінспекція Черкаської області закликає водіїв користуватися пасками безпеки! Пам’ятайте, шанс на життя є у кожного!

За повідомленням ДАІ області