Поширити

Збив, а потім зґвалтував неприродним способом: уманчанина засудили до 15 років увʼязнення

Збив, а потім зґвалтував неприродним способом: уманчанина засудили до 15 років увʼязнення

Уманчанина визнали винним у жорстокому вбивстві. Його засудили до 15 років позбавлення волі.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Прокурор у суді довів, що в новорічну ніч 2014 року в одному із дворів багатоквартирного будинку в місті Умані 54-річний чоловік здійснив наїзд на жінку, яка проходила повз. Щоб приховати скоєне, зловмисник посадив потерпілу в авто і вивіз на польову дорогу, де познущався з нею, зґвалтувавши неприродним способом.

Продовжуючи звірства, він побив її кулаками, а потім задушив. Залишивши тіло на місці злочину та прихопивши із собою особисті речі потерпілої, чоловік утік.

Злочинця засудили до 15 років позбавлення волі.

Читайте також: Пропонував продати цноту: в Черкасах чоловік розбещував 14-річну дівчину

Реклама