Здавав через «OLX» неіснуюче житло: черкащанин проведе чотири роки за ґратами

Здавав через «OLX» неіснуюче житло: черкащанин проведе чотири роки за ґратами
в Новини

У Черкасах засуджено 34-річного шахрая, який здавав через «OLX» неіснуюче житло.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Судом встановлено, що 34-річний чоловік, будучи особою, яка має незняті та непогашені судимості за вчинення кримінальних правопорушень проти власності, достовірно знаючи про відсутність в його володінні та користуванні нерухомого майна, а також права розпоряджатися таким майном, неодноразово розміщував на платформі онлайн-оголошень «OLX» в мережі Інтернет оголошення про оренду квартир в різних містах України.

Таким чином вводячи в оману осіб, які мали намір орендувати житло, отримав від 43 потерпілих на власний банківський рахунок майже 33 тисячі гривень як оплату за послуги рієлтора та авансові платежі за оренду житла.

Не погодившись із указаним вироком суду, обвинувачений та його захисник звернулися з апеляційними скаргами щодо пом’якшення призначеного покарання.

Однак судом апеляційної інстанції доводи обвинуваченого про суворість призначеного йому покарання визнано безпідставними та вирок Соснівського районного суду м.Черкаси, яким зловмисника засуджено до 4 років позбавлення волі, залишено без змін. Наразі він вступив у законну силу.