«Зеленський прагне побудувати режим Лукашенка в Україні», — Сергій Рубан

в Блоги Новини Сергій Рубан

Існує чимало ознак, які свідчать про те, що Зеленський захоплюється режимом Лукашенка і прагне збудувати такий режим в Україні. Від початку обрання Зеленський копіював навіть риторику Лукашенка, демонстративно зустрічався з прем’єром, виганяв представників місцевого самоврядування у Борисполі, обіцяючи передзвонити Баканову про «розбійника». Однак, на відміну від білоруського диктатора, колишнього голови радгоспу, така поведінка не пасувала колишньому комедійному актору і це швидко зрозуміли в його команді.

Зеленський розгорнув будівництво доріг, спрямувавши на це майже половину фонду на боротьбу з пандемією (замість підтримки лікарень та лікарів). Як відомо, Лукашенко збудував чи не найкращі дороги в регіоні, от тільки це не влаштовує білорусів, сотні тисяч яких виходять на акції протесту. ОМОН вбиває протестуючих на ідеально рівних площах, а по якісних дорогах до Білорусі через кордон швидко заходять десятки БТР із Росії.

Зеленський переслідує опозицію. Підпали знищують приватне майно критиків влади та наближених до неї олігархів. ДБР переслідує Порошенка та інших опозиціонерів. Філатову перешкоджають балотуватись у мери Дніпра. Лукашенко у 90-х починав так само. Далі були зміни до Конституції з розширенням прав президента і фізичне знищення опонентів.

Зеленський ніколи не обмежував фінансування правоохоронних органів, навіть під час пандемії, коли всі інші потрапили під скорочення. Лукашенко також щедро обдаровує грошима та нагородами міліцію та КГБ, на яких роками тримається його режим. Однак Лукашенку не допомогли всі запобіжні заходи і проти нього виступила либонь чи не вся Білорусь. На відміну від нього Зеленський зустрінеться з опором значно раніше, якщо не зверне з цього тупикового шляху.

Сергій Рубан

Керівник Черкаської міської організації

політичної партії «Європейська Солідарність»

* Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Можливо Вас зацікавить

Андрій Бортник
БЛОГ: Чому кожен мешканець щомісяця переплачує більше третини за вивезення ТПВ?
Блоги
БЛОГ: Ключовим в моїй передвибочій програмі є пункт, про те, що в місті має бути створена «Агенція розвитку, інвестицій та промоції Черкас», — Сергій Рубан
Блоги
БЛОГ: Хто з черкаських політиків підтримує «меморандум» з ОПЗЖ, — Дмитро Кухарчук