Жителі мікрорайону “Митниця” підтримують Анатолія Бондаренка та його команду

Жителі мікрорайону “Митниця” підтримують Анатолія Бондаренка та його команду
в Новини

Про це свідчить вчорашня зустріч претендента на посаду міського голови Анатолія Бондаренка (ВО “Батьківщина”) з жителями мікрорайону “Митниця”. Попри несприятливу погоду, близько 100 осіб прийшло поспілкуватися з Анатолієм Васильовичем та його командою. Зазначимо, що водночас у дворах будинків відбувалася зустріч з лідером “Партії вільних демократів”, чинним мером міста Сергієм Одаричем. Дивно, але до нього на зустріч вийшло близько 10 осіб. Команді “вільних демократів” навіть не допомогла ні  гучна музика, ні дорога апаратура, через яку вони скликали мешканців під’їзду.dvirbatki1

Серед проблем, які назвали виборці, є паскудні дороги в їхньому мікрорайоні, брудні пляжі, нестача місць для паркування машин, відсутність дитячої поліклініки для дітей (нещодавно по вулиці Вербовецького дитячу поліклініку закрили), побудова у районі кардіологічного центру тощо.

Анатолій Бондаренко наголосив, що його команда намагається все зробити, аби якнайшвидше вирішити озвучені питання. За його словами кандидат в депутати від ВО “Батьківщини” по округу №40 Юрій Тренкінг постійно проводить зустрічі з виборцями, звітує їм і поступово вирішує зазначені проблеми.

– “Митниця” стане одним з найпривабливіших мікрорайонів Черкас. Настав час працювати, а не балакати. Ремонтувати дорогу по вулиці Героїв Дніпра ми вже розпочали. Роботи по ній здійснюються в три етапи. Два з них вже зроблені : понад 500 м відремонтовано і реконструйовано, – повідомив Анатолій Бондаренко.

dvirbatki5Між людьми, які прийшли на зустріч було чітко чути, що вони будуть голосувати за представників “Батьківщини”, особливо за Юрія Тренкінга, який виконує те, що обіцяє.

– Минулий раз на виборах ми голосували за Анатолія Бондаренка. Він зайняв у виборчих перегонах друге місце. Цього разу ми також будемо за нього голосувати. Адже це одна з партій, яка виконує свої обіцянки і постійно звітує перед своїм виборцем. Також ми будемо голосувати за кандидата в депутати по нашому округу від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкіна. Ми знаємо про нього вже все. І перевірили  його діяльність роками. Він завжди розв’язує проблеми з якими ми до нього звертаємось. Юрій Тренкін – це людина слова. Щиро дякуємо вам! – говорить мешканка одного з  будинків по вулиці Героїв Дніпра Галина Борисівна.

dvirbatki2

Кандидат у депутати до Черкаської міської ради, громадський діяч, відомий підприємець Юрій Тренкін зазначив, що він завжди  плідно і результативно працював з громадою та вирішував ті питання, які вона озвучувала.

– Ми не фарбували траву в зелений колір, не ставили лавочки з моїм підписом, тобто не робили безглузді речі як деякі інші кандидати. Наприклад, звернулися люди з питанням хоч якось зекономити на тарифах за комунальні послуги. Поставили в деяких під’їздах лічильники. Окрім того, замінили 260 ліхтарів по вулиці Героїв Дніпра, встановили декілька дитячих майданчиків. Наголошую, всі роботи будуть робитися планово, виключно в діалозі з громадою. Це буде так і до, і після виборів. Незалежно від результатів. Я завжди відкрити і готовий допомагати людям. Дякую вам за підтримку! – звернувся до своїх виборців Юрій Васильович.

dvirbatki3

Нагадаємо, вибори до місцевих рад пройдуть вже цієї неділі, 25 жовтня.