Жителя Черкащини притягнуто до кримінальної відповідальності за використання підробленого документу при перетині польського кордону

Жителя Черкащини притягнуто до кримінальної відповідальності за використання підробленого документу при перетині польського кордону
в Новини

На початку 2016 року до прокуратури області надійшла кримінальна справа, порушена компетентними органами Республіки Польща щодо громадянина України Г. за фактом використання підробленого документу при перетині ним польського кордону.

З метою працевлаштування на території Республіки Польща вказаний громадянин при перетині польського кордону надав підроблену «заяву про намір доручити роботу іноземцю», яка видана нібито польським працедавцем та погоджена у польському бюро праці.

На виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, кримінальне переслідування стосовно громадянина України Г., який зареєстрований та проживає на території області, перейнято правоохоронними органами області, за результатами досудового розслідування кримінального провадження обвинувальний акт скеровано до суду.

Вироком суду громадянина Г. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України та призначено відповідне покарання.

Слід зауважити, що упродовж поточного року до прокуратури області від компетентних органів Республіки Польща надійшло понад 10 кримінальних справ вказаної категорії.

У зв’язку з вищевикладеним, прокуратура області звертає увагу на те, що громадянам, які виявили бажання виїхати за межі України з метою працевлаштування, необхідно виважено підходити до збору документів, на підставі яких відповідними посольствами та консульськими установами видається робоча віза, – інформує прес-служба  прокуратури.