Жителям Черкаського району відшкодують 20% кредиту за заміну газових котлів на електро- чи твердопаливні

в Новини

У районі почала діяти урядова програма, яка передбачає відшкодування до 20% тіла кредиту, який береться на придбання котла на деревині чи електроенергії. Про це повідомляють в управлінні економіки райдержадміністрації.

Постанову, відповідно до якої люди можуть отримати компенсацію частини кредиту на придбання твердопаливного або електричного котла, Кабмін ухвалив 1 жовтня 2014 року. Відшкодування становитиме до 20% тіла кредиту. Загалом, у 2015 році на реалізацію вказаних програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 мільйона гривень державних інвестицій.

Людей, які захочуть за рахунок заміни котла зменшити споживання газу, кредитуватиме «Ощадбанк». Щоб отримати позику, спочатку потрібно обрати у магазині котел. Потім – надати документи до відділення «Ощадбанку» для отримання кредиту. Якщо банк дасть згоду, треба заплатити початковий внесок у розмірі 10% від вартості котла та надати «Ощадбанку» документи, що підтверджують придбання пристрою. Після цього людина отримує перераховану компенсацію на свій поточний рахунок, відкритий «Ощадбанком».
Кредит надається у гривнях на термін до 36 місяців за ставкою 25% річних. Обов’язковий власний внесок клієнта – 10% вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1 тисяча гривень, максимальна – до 30 тис. грн. Разова комісія банку за надання кредиту – 3% від суми кредиту.

Сайт Черкаської РДА