Жителю Черкащини, який займався збутом алкогольних напоїв, загрожує до п’яти років в’язниці

Жителю Черкащини, який займався збутом алкогольних напоїв, загрожує до п’яти років в’язниці
в Новини

Жителю Черкащини, який займався збутом алкогольних напоїв, небезпечних для життя та здоров’я людей, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

У ході проведення досудового розслідування було встановлено, що обвинувачений впродовж періоду з листопада до грудня 2019 року налагодив масове виробництво алкогольних напоїв, які у подальшому зберігав і збував серед населення міста Черкаси під виглядом горілки та коньяку, розфасувавши у ємності об’ємом 5 та 10 літрів.

Під час досудового слідства з незаконного обігу вилучено 6 870 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та 2 900 літрів спирту етилового. Чоловікові загрожує покарання за ч. 1 ст. 204 КК України у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, за ч. 2 ст. 204 КК України – позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.