Жителю Черкащини, який зберігав коноплю, загрожує до трьох років в’язниці

Жителю Черкащини, який зберігав коноплю, загрожує до трьох років в’язниці
в Новини

Жителю Золотоноші, який зберігав пів кілограма коноплі, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

До поліцейських  Золотоніського відділу поліції надійшла інформація про чоловіка, який за місцем свого проживання зберігає наркотики. Під час перевірки інформацію було підтверджено. За словами чоловіка наркотичні рослини належать йому і зберігав він їх для власного вживання.

Речові докази вилучено та буде направлено на дослідження. За цим фактом Золотоніським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

За інформацією сектора комунікації поліції Черкаської області