“Жоден зрадник не уникне покарання”: СБУ затримала Медведчука

“Жоден зрадник не уникне покарання”: СБУ затримала Медведчука
в Новини

Працівники СБУ провели спецоперацію із затримання народного депутата від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” й кума Путіна Віктора Медведчука. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський та пресслужба СБУ.

Голова Служби безпеки Іван Баканов пояснив, що затриманий у ході спецоперації СБУ проросійський політик Віктор Медведчук використав форму Збройних сил України для маскування.

Затриманий Медведчук в уніформі ЗСУ

Нагадаємо, 27 лютого стало відомо, що Віктор Медведчук втік з-під домашнього арешту, під яким він перебував у кількох провадженнях, у яких ішлося, серед іншого, про державну зраду.

– Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука. Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі, – коментує голова СБУ Іван Баканов.

На зображенні може бути: 1 особа та військова форма