Жителям Сміли, чиє майно зазнало пошкоджень під час ракетно-дронової атаки, необхідно подати заяву на відновлення оселі у штабі з ліквідації наслідків російської агресії, який працює в Малій залі Смілянської міської ради, або через свого голову ОСББ чи кварткому.
Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
Для фіксації пошкоджень і подання заяв діє такий алгоритм:
При собі потрібно мати:
- паспорт громадянина України,
- ідентифікаційний код,
- документ, що підтверджує право власності на майно або житло.
Сьогодні, починаючи з 10:00, можна буде звертатися за телефонами щодо отримання матеріалів (шифер, плівка, деревина, цвяхи) для самостійного відновлення пошкодженого майна. Вас зорієнтують і скоректують по наявності та видачі.
Номери для трьох локацій:
- Локація 1: район Харчового технікуму +380936433394
- Локація 2: район пров. Сріблянський +380936433347
- Локація 3: район пров.Павлова +380936433349
Усі питання можна уточнити безпосередньо в штабі або через свої ОСББ чи голів кварткомів.
Як ми писали раніше, 29 червня ворог завдав удару по міста Сміла. Унаслідок російської атаки постраждало 13 осіб. Серед них є діти. Є значні пошкодження інфраструктури. Це була наймасштабніша атака по місту з початку війни.
За оперативними даними, пошкоджено 14 багатоквартирних і 109 приватних будинків. Дісталось також 6 закладам освіти та психлікарні. Лише вікон треба замінити щонайменше 2000. Обстеження ще триває.
По місту вже працюють ремонтні бригади, зокрема й з інших громад. У міста був сформований резерв будматеріалів, ще також дозамовили. Також для допомоги постраждалим жителям Сміли відкритий спеціальний благодійний рахунок.
Реквізити для допомоги:
Отримувач: Виконавчий комітет Смілянської міської ради
Код ЄДРПОУ: 04061553
Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ
Рахунок: UA028201720314201020302036696
Призначення платежу: на відновлення