“Життєпис війни”: в обласному архіві почали збір матеріалів про війну

“Життєпис війни”: в обласному архіві почали збір матеріалів про війну
в Новини

Державний архів Черкаської області вже розпочав збір матеріалів, які згодом стануть частиною колекції документів та навічно збережуть нашу пам’ять про героїв-захисників, наші перемоги та терор збоку окупантів. Про це повідомили на сторінці в фейсбуці архіву.

– Проживаємо 50 день восьмирічної війни і в нас є чітке розуміння, що ми маємо не лише зберігати, а й задокументувати події російської агресії. При цьому не можемо залишати поза увагою щоденне життя під час війни, що є не менш важливим, ніж ті події, які висвітлюють медіа. Підготовка «тривожних валізок», перебування у сховищах, убезпечення шибок скотчем, волонтерство – усе це вже невід’ємна частина побуту. Документування такого досвіду є важливим кроком для розуміння впливу війни на суспільство та дослідження життя під час війни, – йдеться в повідомленні.

Державний архів Черкаської області започатковує інформаційний проєкт «Життєпис війни».rh

Працівники архіву закликають громадян до збереження у будь-якій формі інформації, що стане цінним джерелом для вивчення трагічних подій у майбутньому. Діліться матеріалами, які показують приватний досвід війни: відомості, фото, спогади, відео, електронні файли, які будуть доповнювати картину війни, ілюструвати її соціальний бік.

Матеріали для архівних колекцій надсилати сюди: dacho.archive@gmail.com