Зі Сміли повезли великодню посилку у “гарячі точки” на сході

в Новини

У сьогоднішній святковий день Благовіщення Пресвятої Богородиці від Покровського собору Сміли від’їхала машина, куди завантажили продукти харчування, призначені для наших бійців, які тримають рубежі оборони в зоні АТО.

Вже завтра вантаж прибуде до місць, де найбільш «гаряче»: райони Волновахи, Дебальцеве, Донецький аеропорт тощо. Разом з цими продуктами будуть доставлені посилки від рідних і близьких, які в такий спосіб хочуть привітати воїнів з Великоднем.

Цю нелегку і небезпечну місію виконають сміляни Олег Беценко і Олександр Парахневич: обидва є членами волонтерської групи, яка входить до складу фонду «Смілянщина патріотична» і громадської організації «Територія гідності». Ці структури опікуються земляками-смілянами, які виконують свій військовий і патріотичний обов’язок у зоні АТО: забезпечують їх не лише продуктами харчування, а й теплим одягом, бронежилетами, а цього разу придбали для них прилад нічного бачення.

Приємною несподіванкою стала зустріч волонтерів зі смілянином Олександром Коваленком, який нині перебуває на лікуванні після отриманя важкого поранення під час прориву з ворожого оточення. Олександр просив передати свій привіт своїм бойовим побратимам і друзям, запевнивши, що неодмінно повернеться на передову.

Мужні хлопці поставили свічки й помолилися за Україну, українських воїнів, отримавши святе благословення від священика-волонтера протоієрея Миколая Середича, який сьогодні правив святкову службу в Покровському соборі.

За інформацією Черкаської єпархії УПЦ