Злочинцям, які підірвали банкомат на Черкащині, суд обрав запобіжний захід

bankomat_3
besplatka_728_90_ukr

Незважаючи на те, що внаслідок дій злочинців завдано значних збитків, а саме: зруйновано частину будівлі гуртожитку, знищено банкомат, вартістю близько 150 тисяч гривень  та викрадено  грошові кошти в сумі понад 400 тисяч гривень, суд визначив для кожного з підозрюваних заставу в розмірі близько 126 тисяч гривень.

Нагадаємо, у селі Шевченкове на Звенигородщині невідомі підірвали банкомат «Приватбанку». Інцидент трапився 19 травня вранці. Зловмисники скористалися скрапленим газом. Банківський пристрій був розташований у вході до студентського гуртожитку. Силою вибуху рознесло вхідний тамбур будівлі. Уламки розкидало аж на інший бік проїжджої частини, яка пролягає за 15 метрів від місця. Так, зловмисники викрали понад 400 тисяч гривень.

bankomat_1

Місцезнаходження зловмисників оперативники встановили протягом кількох днів. Їх затримали на території Житомирської та Івано-Франківської областей.

Суд не взяв до уваги аргументи правоохоронців, про те, що підозрювані вчинили суспільно-небезпечний злочин, адже під час вибуху могли постраждати сторонні особи.  Затримані ж є громадянами іншої країни і в України проживають по тимчасовим посвідкам та в майбутньому можуть переховуватися від органів слідства, адже один із підозрюваних  на початку року вже був депортований та нещодавно повернувся, змінивши свої паспортні дані, щоб приховати свої незаконні діяння в минулому від правоохоронців.

Зараз прокуратурою готується апеляція на обраний підозрюваним запобіжний захід та клопотання, обрати зловмисникам безальтернативне тримання під вартою.

Про це інформує Національна поліція України в Черкаській області

First1

Можливо Вас зацікавить