Знаменита журналістка одягла вишиту сукню від черкаських майстринь

Знаменита журналістка одягла вишиту сукню від черкаських майстринь
в Новини

Обличчям нової колекції прикрас від українського діамантового бренду ZARINA стала знаменита журналістка, активістка, телеведуча, актриса, медіаамбасадор руху за права жінок «He for She» в Україні та волонтер ООС Яніна Соколова. Про це повідомляє “Козацький край”.

Представившии колекцію ювелірних виробів “Меланка”, Яніна вбрала сукню «Березіль», вишиту черкаськими майстринями бренду TELIZHENKO fashion house. Сукня оздоблена унікальною вишивкою рослинно-геометричного стилю, головним елементом якої є зірка – 12-променева зірка, промені якої розвернуті в простір – символ досконалості: фізичної і духовної повноти. В осерді зірки – ромб (криниця) – як символ народження сокровенного. Від них відходять різнонаправлені спіралі – збалансоване світотворення. Зорі, спіралі, ромби доповнені дубовим листям і квітами – несуть значення неймовірного розквіту.

Наряд доповнює декоративний головний убір, який завершує образ презентації ювелірної колекції «Меланка». Як відомо, Меланка – це новорічний обряд з традиційним перевдяганням у тварин (найчастіше – коза і ведмідь) та фольклорних персонажів.

78949319_2745013665575852_1275442812594159616_o (1)