Знищили бійців так званого “елітного” підрозділу росіян: історія черкаського тероборонівця

Знищили бійців так званого “елітного” підрозділу росіян: історія черкаського тероборонівця
в Новини

Позивний «Танкіст» Олександр отримав через те, що воював на початку АТО мехводом у Першій танковій. Після заільненя жив із родиною та працював в рідному Чорнобаї. Сам Олександр працював на будівництві, дружина в торгівлі, син Влад – студент черкаського коледжу.

Історію військового опублікували на сторінці 118 окремої бригади територіальної оборони.

З початком повномасштабного вторгнення чоловік пішов у тероборону.

У січні цього року «Танкіст» та його підрозділ тримали позиції в районі Вугледару. Там тероборонівці і «познайомилися» із «легендарною» тихоокеанською морською піхотою. Ну, як познайомилися… щільним вогнем знищили з десяток морпєхів тільки під час того, як ті намагалися висадитися поруч з їх позиціями. А потім, під час бою, залишили ше з десяток в якості чернозему для української землі.

«Танкіст» у зіткненні із ворогом поводився сміливо та впевнено. Його дії стали прикладом для менш досвідчених побратимів, які заразилися його азартом та разом знищували бійців «елітного» підрозділу із Владивостоку. Попри чисельну перевагу ворога, тероборонівці відбили усі атаки і не дали узяти себе в оточення.

«Чого я такого зробив? Усі хлопці гідно билися»,- каже «Танкіст» після інтерв‘ю.

Нагадаємо, на війні загинули двоє захисників із Корсунь-Шевченківської громади – Андрій Бровченко та Анатолій Степаненко.