Золото на світовій олімпіаді Hyndai здобув черкащанин

Золото на світовій олімпіаді Hyndai здобув черкащанин
в Новини

За результатами світової олімпіади «Технічної Професійної Майстерності Hyundai 2015» (World’s Best Technician) золото в номінації «Автоматична Трансмісія/Auto Transmission System» здобув українець! Про це повідомляє прес-служба “Богдан-Авто Холдинг”.

З гордістю раді зазначити, що НАЙКРАЩИЙ в СВІТІ технічний фахівець з ремонту автоматичної трансмісії а/м Hyundai, ОЛЕКСАНДР СУШКО працює в команді офіційного СТО мережі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг» в м. Черкаси.

16

Генеральний директор мережі «Богдан-Авто Холдинг» Ігор Ткаченко зазаначив:

«Команда професіоналів в дилерських центрах – основна цінність нашої компанії. Вдосконаленню якості обслуговування клієнтів в мережі приділяється багато уваги! Для цього у нас є не лише об’єктивна система контролю робочих процесів сервісу, а й запроваджено сучасну систему корпоративного навчання, розвитку та мотивації працівників всіх напрямків. Ми дуже пишаємося досягненнями Олександра Сушко, який вкотре підтвердив свій високий професіоналізм серед «кращих з кращих», а також на світовій арені підтвердив високу якість офіційного сервісу Hyundai в Україні»!

Відмітимо, що титулований черкащанин став «Кращим механіком офіційного сервісу Hyundai 2014» в Україні, здобувши собі квиток на участь у світовій олімпіаді 2015.

Світова олімпіада Hyundai «World’s Best Technician» проходить в центральному офісі Hyundai Motor Company (Південна Корея) 1 раз на 2 роки. Цього року в змаганнях прийняли участь 150 учасників з 55 країн світу. Конкурс тривав 5 днів та складався із блоку практичних тестувань по роботі двигунів, електричних систем, шасі і АКПП, а також теоретичного блоку письмових тестів на перевірку рівня знань технічної теорії автомобілів бренду.