Золотоніські діти представили область на «Школі безпеки»

в Новини

Черкаська команда «Екстрім» із села Вознесенське Золотоніського району цього року з 30 червня до 6 липня представляла область на XIV Всеукраїнському зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки». Команда з Черкащини показала гідні результати, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Змагання відбувалися на базі оздоровчого табору Харківського національного університету цивільного захисту України. На зборах Черкаська команда показала високий рівень підготовки та здобула призові місця в окремих видах змагань.

– Учасники збору обережно переправляли умовно поранених до місць надання медичної допомоги, з висотної будівлі знімали «постраждалих», змагалися в тушінні пожежі та «бойовому розгортанні», витягали з води «потопаючого» на човні, долаючи при цьому низку перешкод. Усе це заради однієї мети – запобігти, врятувати, допомогти, – розповідає заступник начальник відділу фізичної культури, спорту, молоді, оздоровлення та сімейної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Пахуріна. – Усебічну підтримку дітям для участі у змаганнях надало управління.

Відзначимо, «Школа безпеки» – всеукраїнський громадський дитячий рух, що має на меті популяризацію серед молоді безпечного способу життя, пропагування професії рятувальника, а також залучення до занять прикладними видами спорту, які спрямовані на підготовку людини до дій у надзвичайних ситуаціях.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У ПАТ «Чекрасиобленерго» просять передати показники лічильника
Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит

Добавить комментарий