Золотоніський спортсмен переміг на Чемпіонаті України

Золотоніський спортсмен переміг на Чемпіонаті України
в Новини

Чемпіоном України з кіокушин карате став золотонісець Артур Папоян. Хлопець займається в тренера спортивного клубу «Кіокушин карате» Олексія Дроб’язко.

Із перемогою чемпіона привітали Юрій Ткаченко та Андранік Казарян від імені компанії «Надія», яка свого часу долучилася до будівництва залу в Золотоноші.

Якби не ця компанія, у нас би не було такого залу для тренувань, який є одним із кращих в Україні, на нас рівняються, – сказав тренер Олексій Дроб’язко.

Зі свого боку засновник ПП «Надія» Андранік Казарян відзначив, що вони з Юрієм Ткаченком зустрілися зі спортсменом та його тренером не стільки для того, аби привітати, а більше, щоб подякувати.

– Таке покоління, як Артур, росте в спорті – не з пляшкою в руках, не з поганими компаніями, з якими можна провести час. Спорт – це майбутнє здорової нації, – переконаний Андранік Казарян. – Хлопці, які проводять час за комп’ютером, спортом, бізнесом – це наше майбутнє. Я вражався молоді пару десятиліть тому, які пішли в інший бік – навіть спортсмени пішли неправильним шляхом. Нині все вирівнялось, молодь тягнеться до спорту, до навчання, до бізнесу, до успішних людей. Навіть у нічних клубах молодь рідко почала з’являтись, через що нічні клуби почали закриватись, що теж радує. Тому я вдячний таким як Артур, який подає приклад своїм одноліткам, його тренеру – Олексію Дроб’язко, який є наставником для нашої молоді.