Зустрілися з наставниками: школярі Черкас розпочали стажування в органах місцевого самоврядування

Зустрілися з наставниками: школярі Черкас розпочали стажування в органах місцевого самоврядування
в Новини, Освіта і наука

Сьогодні 65 школярів Черкас розпочали стажування в органах місцевого самоврядування. Загалом же простажується – 130. У перший день учнів зустріли керівники різних департаментів.

Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» з місця події.

⁃ Перш за все ми хочемо показати, що таке Черкаська міська рада, чим займаються органи місцевого самоврядування. Цього року надійшло 145 анкет, коректно заповнених – 130. У зв’язку з таким попитом і кількістю охочих, ми вирішили допустити до стажування всіх, хто правильно заповнив анкети, – розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

Найбільше охочих простежуватися звернулися до Департаменту економіки та розвитку.

За результатами стажування, п’ятеро найкращих учнів зможуть спробувати себе на посаді міського голови та отримають змогу пройти тижневе стажування в латвійському місті Вальмієра. Це, як запевняють очільники департаментів ЧМР, дасть змогу школярам порівняти принципи роботи самоврядування в нашій країні та закордоном.

Привітав школярів сьогодні й міський голова Анатолій Бондаренко:

⁃ Для нас велика честь приймати сьогодні вас, адже ви – майбутнє нашої країни. Це дуже добре, що виявилося настільки багато охочих пройти таке стажування. Можливо серед вас зараз є майбутні міські голови та очільники департаментів.

Керівник міста розповів школярам про сесійну залу, структуру Черкаської міської ради, відповів на запитання учнів та побажав успіхів у стажуванні.

Також зазначив Анатолій Васильович, що хоче почути за результатами стажування від молоді нові ідеї по розвитку міста

Перша зміна школярів уже сьогодні, після знайомства з керівниками, розпочала своє стажування. Вони працюватимуть по дві години в день до 17 лютого.

Друга зміна школярів розпочне стажування вже 20 лютого.