Артура Савіна взяли на хабарі у понад 100 тисяч гривень

savin
start-728x90-animated

Як стало відомо, одного із чиновників міської ради було взято на хабарі. Цю інформацію попередньо нам підтвердили власні джерела у міській раді, зазначивши, що мова йде про директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артура Савіна. У зв’язку із цією ситуації у міській раді зараз проводяться обшуки.

Проте, жодного офійного підтвердження чи спростування цієї інформації не було. У свою чергу, у Службі безпеки України також не надали інформацію, а у самого директора департаменту телефон знаходиться не в мережі.

Проте згодом на сайті Генеральної прокуратури України з’явилася інформація, яка підтверджує отримання Артуром Савіним 105 тисяч  гривень хабара.

Як стало відомо,  16.11.2017 проведено спецоперацію, за результатами якої у порядку ст. 208 КПК України, затримано директора Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради та посередника безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди в сумі 105 тис грн від фізичної особи-підприємця.

2017-11-16-PHOTO-00000086

2017-11-16-PHOTO-00000091

Так, вказаний посадовець, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого незаконного збагачення, вимагав та одержав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в сумі 105 тис грн, за сприяння в укладанні договорів про виконання проектно-вишукувальних робіт між Департаментом архітектури та містобудування цієї міської ради та фізичною особою-підприємцем, а також за підписання актів виконаних робіт за цими договорами.

На цей час, хабарника та посередника затримано, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення проводяться ряд обшуків та інші першочергові слідчі (розшукові) дії.

Найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу.

Досудове розслідування перебуває на контролі керівництва Головного слідчого управління ГПУ.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить