Поширити

КП «Дирекція парків» відреагувало на скандал із громадським туалетом у «Сосновому бору»

КП «Дирекція парків» відреагувало на скандал із громадським туалетом у «Сосновому бору»

Працівницю громадського туалету в «Сосновому бору», на яку поскаржилися відвідувачі через грубу поведінку та передчасне закриття вбиральні, звільнили.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі комунального підприємства “Дирекція парків” Черкаської міської ради.

Що загалом відомо про цей інцидент?

У соціальних мережах набула розголосу ситуація, що сталася днями у парку Сосновий бір.

Зокрема, відвідувачі поскаржилися на неприпустиму поведінку працівниці громадського туалету, яка зачинила об’єкт раніше встановленого графіком часу, самовільно встановила «технічну перерву» та у грубій формі відмовила у доступі до вбиральні дорослим і дітям.

Яка реакція комунального підприємства на ситуацію?

Керівництво КП «Дирекція парків» відреагувало на звернення громади.

Відомо, що жінка працювала на підприємстві лише два з половиною місяці й раніше на неї не було нарікань.

“Її поведінка цими вихідними перетнула всі допустимі межі. Від учора ця співробітниця більше не працює в КП «Дирекція парків»”, — йдеться в повідомленні.

Наразі ж комунальне підприємство постійно відчуває брак кадрів, зумовлений мобілізаційними процесами та загальною складною ситуацією в країні.

У зв’язку з цим, триває безперервний пошук нових робітників, проте кандидати не завжди добросовісно та відповідально ставляться до виконання своїх безпосередніх професійних обов’язків.

Читайте також: Після рекордної спеки, черкащанам треба бути готовими до зниження температури

Реклама