АТОвець з Черкас готується до Талліннського марафону

АТОвець з Черкас готується до Талліннського марафону
besplatka_728_90_ukr

Черкащанин Вадим Мазніченко відомий країні за проектом «Нескорені». Воїн втратив на фронті від ворожого снаряду праву ногу і ліву руку. Незважаючи на втрату кінцівок, Вадим не втратив найголовнішого – бойового духу, і тепер планує не лише своє власне подальше життя, а й має безліч цікавих ідей, пише «Козацький край».

Нині за запрошенням Голови Асоціації ветеранів Збройних сил Естонії Енна Адсона Вадим готується з 6 по 10 вересня 2019 року відвідати м. Таллінн (Естонська Республіка) для обміну досвідом у впровадженні сучасних методик реабілітації для учасників бойових дій, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок війни, та презентації діючих програм з фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій в Україні, які мають бути підтримані у майбутньому Естонською Республікою.

Побратими воїна просять підтримати участь Вадима Мазніченка у його міжнародній поїздці, як представника Черкащини, для обміну досвідом та участі у забігу Талліннського марафону 2019 року.

ПриватБанк

Номер картки 5168742234774721

Призначення платежу: поповнення картки Мазніченко Вадим

Нагадаємо, що черкаський АТОвець знявся у кліпі українського поп-рок гурту.

- Участь у зйомках кліпу надихнула мене якомога більше тренуватися. Останній раз я бігав у 2016-ому році, коли брав участь у марафоні морської піхоти у США. Після зйомок кліпу почав знову тренуватися. Взагалі, що б не трапилося в нашому житті, потрібно йти далі і, як лунає у пісні, не спинятися.

Також черкаський АТОвець додав, що зйомки у кліпі йому запропонував арт-директор гурту «Time» Роман Чуприна. На цю пропозицію Вадим Мазніченко відреагував із задоволенням.

First1

Можливо Вас зацікавить