Бійці-добровольці також зможуть отримувати пільгове житло

ato
besplatka_728_90_ukr

Депутати Черкаської обласної ради одноголосно підтримали питання щодо внесення змін до рішення обласної ради «Про Обласну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках».

Внесення змін до Програми дасть можливість отримати бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та їх сім’ям пільгових довготермінових кредитів на будівництво та придбання житла.

Як пояснив у коментарі нашому виданню заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Шимчук, наразі в області лише один боєць отримав статус бійця-добровольця.

- У минулому році у нас створили комісію по встановленню статусів добровольцям. На сьогоднішній день у нас в області лише одна особа має такий статус — бійця-добровольця, це Ірина Гаркавенко з позивним «Марго». На перспективу інші особи, які отримають такий статус, також можуть згідно цієї Програми отримувати пільгові довготермінові кредити, — пояснив Олег Іванович.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить