Бійці-добровольці також зможуть отримувати пільгове житло

ato
unnamed

Депутати Черкаської обласної ради одноголосно підтримали питання щодо внесення змін до рішення обласної ради «Про Обласну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках».

Внесення змін до Програми дасть можливість отримати бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та їх сім’ям пільгових довготермінових кредитів на будівництво та придбання житла.

Як пояснив у коментарі нашому виданню заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Шимчук, наразі в області лише один боєць отримав статус бійця-добровольця.

- У минулому році у нас створили комісію по встановленню статусів добровольцям. На сьогоднішній день у нас в області лише одна особа має такий статус — бійця-добровольця, це Ірина Гаркавенко з позивним «Марго». На перспективу інші особи, які отримають такий статус, також можуть згідно цієї Програми отримувати пільгові довготермінові кредити, — пояснив Олег Іванович.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить