Поширити

Був вірним Україні до останнього подиху: Черкащина втратила на війні свого захисника

Був вірним Україні до останнього подиху: Черкащина втратила на війні свого захисника

Підтверджено загибель навідника відділення морської піхоти, захисника з села Григорівка, що на Черкащині, Валентина Доденка.

Про це повідомили на сторінці Чорнобаївської громади.

Валентин Григорович народився 22 січня 1989 року.

Тривалий час вважався зниклим безвісти. До останнього подиху залишався відданим присязі, захищаючи рідну землю від ворога.

Життя Героя обірвалося 27 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Улакли Волноваського району Донецької області.

Про дату і час прощання і поховання загиблого воїна повідомлять на сторінці громади додатково.

Як ми писали раніше, Черкаси попрощалися із солдатом Олександром Гришиним. Воїн загинув під час виконання бойового завдання.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама